Poradna

PTÁTE SE NÁS: PROVÁDÍ KONZULTACE PO VYŠETŘENÍ LÉKAŘ?

Dobrý den,

jsem objednán na diagnostiku krve AMP a měření EKG. Zajímalo by mě, jestli se mnou konzultaci po diagnostice bude provádět nějaký lékař?

Dobrý den,

při měření krve a EKG vyšetření srdce dochází ke zjištění zhruba 130 hodnot, které jsou přiřazeny různým orgánům - např. plicím, játrům, ledvinám, slinivce, cévám a podobně.

Ze získaných hodnot pak certifikovaný personál se středním zdravotnickým vzděláním přesně stanoví, kde a jaký nález či problém se váže ke konkrétnímu orgánu.

Jak uvádíme na našich internetových stránkách a ve všech tištěných materiálech, měření krve i EKG má pouze screeningový (orientační) charakter. Znamená to, že naměřením zvýšených hodnot lze odhalit počínající problém, například cukrovku, onemocnění srdce, zárodky rakovinotvorného bujení apod. Velkou výhodou tohoto zjištění je, že jej dostáváte v počátečním stádiu, kdy se ještě neprojevují žádné příznaky nastupující nemoci.

Nejsme nemocnice, ani jiné zdravotnické zařízení. Neléčíme. Lékař, kterého bychom za tímto účelem museli zaměstnávat, by musel být specialistou v 10 - 20 oborech, např. kardiolog, onkolog, internista apod. Rozbor výsledků, grafů, tabulek a dalších výstupů u nás provádí střední zdravotnický personál (samozřejmě s nutnou certifikací a pravidelným školením), která vásupozorní na zvýšené hodnoty a dodá vám důležité informace o potřebných preventivních opatřeních, vedoucích k podstatnému zlepšení zdravotního stavu. Veškeré materiály vám poskytne k další konzultaci s vaším vlastním všeobecným praktickým lékařem, případně se specialistou. V případě, že zjistí závažnější problém, nasměruje Vás na nejlepší lékařská pracoviště v daném lékařském oboru v rámci České republiky, kde se výsledky dalším vyšetřením potvrdí, či vyvrátí.

S přáním pevného zdraví

Tým Hana Medical

Vydáno: 13.8.2013 

Akce

50% sleva na vyšetření krve + EKG

Akce platí pro prvních 500 klientů.

Sleva na diagnostiku až 4000 Kč

Akce platí pro páry a menší skupiny.

Aktuality

Rizikové faktory nádorových onemocnění

27.10.2013
Jaké jsou hlavní vlivy, které mají za následek vznik a rozvoj nádorových onemocnění? Řiďte sle havním desaterem a zamezte vzniku "živné púdy" pro jejich vznik.

Sleva na NLS diagnostiku pro páry nebo menší skupiny

20.8.2013
Využijte naši jedinečnou nabídku a objednejte se na NLS diagnostiku společně se svým partnerem, známými nebo příbuznými. Ušetříte!

POTŘEBUJETE PORADIT?

VOLEJTE

556 715 510

PO-ČT 

8.00 - 14.00

Kontaktní informace

Hana Medical
Sdružení podnikatelů
Lesní 2116/57
741 01 Nový Jičín
Česká republika
IČ:
43552277
DIČ
CZ6651180360
GPS: N 49°35.36017', E 18°0.96055'