Reference

Ohlasy klientů

Dobrý den,

s problémem na štítné žláze jste měli pravdu. Výsledky z Vašeho měření jsem předala své obvodní doktorce. S tou to konečně pohnulo a místo antibiotik na angínu, na kterou mě už 3 měsíce léčila, mě poslala na endokrinologii. Lékař endikrinolog na snímku po měření zjistil na štítné žláze dokonce oba dva nádorky. Nyní jsem už po operaci a cítím se velmi dobře. Jsem plná elánu, každodenní únava úplně zmizela a konečně mohu dýchat bez “knedlíku v krku”. Podle vyjádření pana primáře jste mi zřejmě zachránili život! Mnohokrát Vám proto děkuji a přeji hodně úspěchů!

SYLVA S., 48 LET, OSTRAVA


Dobrý den,

těší mě, že Vám mohu alespoň takto poděkovat za přijetí a vlídné zacházení po celou dobu mého a manželova měření v Hana Medical. Trvalo mi 3 měsíce, než jsem manžela přesvědčila, aby šel na měření také se mnou. Nikdy jsem ho nemohla k lékaři dostat. Zabralo až Vaše ujištění, že do něj nebudou strkány žádné hadičky a sondy. Manžel již předal Vaš nález s “mužskými problémy“ urologovi. Dostal prášky a je rád, že se problém podařilo objevit v začátku a nemusí díky tomu na operaci. Upravila jsem náš jídelníček podle Vašich doporučení. Už za 3 týdny pozoruji, že mně otékají nohy po námaze daleko méně než dříve. Ještě jednou děkujeme!

JANA  & ANTONÍN M., UHERSKÉ HRADIŠTĚ


Dobrý den,

píší Vám - diagnostika se opravdu nemýlila. Skutečně mně potvrdili na mamografu malý, sotva viditelný útvar. Jsem objednaná na další měření a testy a pak asi bude následovat operace. Lékařka na mamografu říkala, že s takto včasným záchytem mám téměř 100% naději na úplné vyléčení bez následků. Díky, díky.

VĚRA K., 34 LET, OLOMOUCKO


Zdravím Vás,

diagnostiku hodnotím velmi kladně. Tu ránu – jak mi spadl kámen ze srdce, že nemám rakovinu, muselo být slyšet až k nám domů. Podařilo se mi sehnat doporučená homeopatika a již po třech dnech mě přestal bolet žaludek a to nepříjemné „kručení“ je taky fuč! Tato úleva je za všechny peníze. Jen lituji, že jsem k Vám nezajel dříve a nemusel tak zbytečně 12 měsíců trpět. Přijde mi jen líto, že takové pracoviště nemáte v Praze – budu Vás určitě doporučovat! Ať se Vám daří.

MIROSLAV K., 36 LET, PRAHA


Dobrý večer do Novýho Jičína,

píši, jak jsem slíbil - dojeli jsme všichni v pořádku domů. Rodiče manželky již po cestě rozebírali výsledky měření. Tchán byl s výsledky v nemocnici a po odběru krve zjistili lékaři nějaký problém. Příští týden jde na další testy a uvidíme, zda se výsledky z diagnostiky potvrdí. Od rodičů Vás máme také pozdravit a společně děkujeme za usměvavý personál i občerstvení podávané během celého dne. Že byly takové nadstandardní služby zdarma, jsme byli mile překvapeni. Myslím, že jsme rodičům dali ten nejlepší dárek k Vánocům. Zdraví celá rodina.

LIBOR & VĚRA K. A JAN & PETRA Z., ČESKÉ BUDĚJOVICE


Akce

50% sleva na vyšetření krve + EKG

Akce platí pro prvních 500 klientů.

Sleva na diagnostiku až 4000 Kč

Akce platí pro páry a menší skupiny.

Aktuality

Rizikové faktory nádorových onemocnění

27.10.2013
Jaké jsou hlavní vlivy, které mají za následek vznik a rozvoj nádorových onemocnění? Řiďte sle havním desaterem a zamezte vzniku "živné púdy" pro jejich vznik.

Sleva na NLS diagnostiku pro páry nebo menší skupiny

20.8.2013
Využijte naši jedinečnou nabídku a objednejte se na NLS diagnostiku společně se svým partnerem, známými nebo příbuznými. Ušetříte!

POTŘEBUJETE PORADIT?

VOLEJTE

556 715 510

PO-ČT 

8.00 - 14.00

Kontaktní informace

Hana Medical
Sdružení podnikatelů
Lesní 2116/57
741 01 Nový Jičín
Česká republika
IČ:
43552277
DIČ
CZ6651180360
GPS: N 49°35.36017', E 18°0.96055'