Co dokáže NLS diagnostika

Zdraví pod drobnohledem

NLS diagnostika pomáhá osvětlit váš aktuální zdravotní stav, objasňuje příčiny dosud nevysvětlených příznaků a neduhů, přináší vám potřebné informace, úlevu a ujasňuje další kroky potřebné k případné léčbě.

NLS diagnostika vám pomáhá v situacích, kdy trpíte neobjasněnými příznaky únavy, vyčerpání a celkové tělesné slabosti. Odhaluje příčiny nespavosti či naopak neobvyklé spavosti, nevysvětlitelných bolestí i úzkostí.

NLS diagnostika odkrývá souvislosti

Dokáže odhalit, zda u vás nepropuká konkrétní onemocnění, máte-li k němu predispozice a objevuje-li se obdobná anamnéza ve vaší rodině. NLS diagnostika je vhodná i v situacích, kdy si ani lékaři neví rady. Dokáže objevit netušené souvislosti mezi zdánlivě nesouvisejícími tělesnými soustavami.

Včasné odhalení nemoci vám dává drahocenný čas

NLS je zejména preventivní diagnostická metoda. Její výhodou je, že odhaluje i počátky vážných nemocí v jejich zárodku. Získáváte tak čas na učinění potřebných opatření ještě před propuknutím prvních klinických příznaků nemoci, umožňuje tyto příznaky zmírňovat a předcházet jim.

NLS diagnostika patří v zahraničí k vybavení ordinací lékařů

V zahraničí používají lékaři NLS diagnostiku běžně k určování celkového psychofyziologického stavu pacientů. Přístroj Metatron je součástí výbavy lékařských ordinací, kde pomáhá stanovovat komplexní diagnostiku a v průběhu léčby vyhodnocovat její účinky.

Mějte užitek z moderní NLS diagnostiky i vy!

OBJEDNAT VYŠETŘENÍ

Aktuality

Rizikové faktory nádorových onemocnění

27.10.2013
Jaké jsou hlavní vlivy, které mají za následek vznik a rozvoj nádorových onemocnění? Řiďte sle havním desaterem a zamezte vzniku "živné púdy" pro jejich vznik.

Sleva na NLS diagnostiku pro páry nebo menší skupiny

20.8.2013
Využijte naši jedinečnou nabídku a objednejte se na NLS diagnostiku společně se svým partnerem, známými nebo příbuznými. Ušetříte!

Akce

50% sleva na vyšetření krve + EKG

Akce platí pro prvních 500 klientů.

Sleva na diagnostiku až 4000 Kč

Akce platí pro páry a menší skupiny.

Potřebujete poradit?

VOLEJTE

556 715 510

PO-ČT 

8.00 - 14.00

Kontaktní informace

Hana Medical
Sdružení podnikatelů
Lesní 2116/57
741 01 Nový Jičín
Česká republika
IČ:
43552277
DIČ
CZ6651180360
GPS: N 49°35.36017', E 18°0.96055'