Jak funguje NLS diagnostika

Název NLS diagnostiky je odvozen od anglického výrazu Non-linear Analysis Systems. Doslova je překládán jako systém nelineární analýzy.

Jedná se o biorezonanční metodu odhalující elektromagnetické vlny prokazatelně vysílané buňkami tkání a orgánů. Za pomoci sledování vzájemných vztahů vysílaných oscilací je odhalována přítomnost nezvyklých typů vlnění způsobených cizorodými částicemi v organismu.

Tuto biorezonanční metodu provádíme za pomoci moderních informačních technologií - pomocí přístroje Metatron Clinical certifikovaného pro lékařské využití.

Screening celého těla rychle a bezbolestně

Prostřednictvím NLS analýzy zjistíme váš celkový aktuální zdravotní stav. Screening probíhá neinvazivní metodou (bezdotykově, bez injekcí, bez zavádění sond apod.).

NLS diagnostika je časově a finančně nenákladná v porovnání s běžnými medicínskými postupy. Jeden screening vám může ušetřit skutečně mnoho času a nákladů při odhalování příčin vašich potíží.

Celkové vyšetření spojené s individuální konzultací trvá cca 1-2 hodiny. Bylo by téměř nemožné absolvovat ve stejně krátké době screening obdobného rozsahu na jednotlivých lékařských odděleních.

NLS vám dá správný směr

Výsledky NLS diagnostiky vás nasměrují na další konkrétní lékařská vyšetření, čímž ušetříte potřebný čas a můžete se rychleji a intenzivněji věnovat potřebné léčbě.

NLS diagnostika umožňuje provést srovnávací analýzy před, v průběhu a po ukončení léčby. Odkrývá vývoj nemoci a míru zlepšování či zhoršování vašeho zdravotního stavu. Zvolenou léčbu je díky tomu možné po dohodě s lékařem vhodně upravit.

Špičková moderní technologie, kterou při NLS analýze používáme, dokonce dokáže modulovat prognózy vývoje onemocnění.

OBJEDNAT VYŠETŘENÍ

Aktuality

Rizikové faktory nádorových onemocnění

27.10.2013
Jaké jsou hlavní vlivy, které mají za následek vznik a rozvoj nádorových onemocnění? Řiďte sle havním desaterem a zamezte vzniku "živné púdy" pro jejich vznik.

Sleva na NLS diagnostiku pro páry nebo menší skupiny

20.8.2013
Využijte naši jedinečnou nabídku a objednejte se na NLS diagnostiku společně se svým partnerem, známými nebo příbuznými. Ušetříte!

Akce

50% sleva na vyšetření krve + EKG

Akce platí pro prvních 500 klientů.

Sleva na diagnostiku až 4000 Kč

Akce platí pro páry a menší skupiny.

Potřebujete poradit?

VOLEJTE

556 715 510

PO-ČT 

8.00 - 14.00

Kontaktní informace

Hana Medical
Sdružení podnikatelů
Lesní 2116/57
741 01 Nový Jičín
Česká republika
IČ:
43552277
DIČ
CZ6651180360
GPS: N 49°35.36017', E 18°0.96055'