Stačí vyšetření u lékaře?

Pravidelné prohlídky u vašeho osobního praktického lékaře jsou nezanedbatelnou součástí vaší péče o zdraví. Dohled lékaře, který má přesný přehled o vaší dosavadní léčbě, anamnéze osobní i rodinné, je nezbytný. Avšak:

Praktický lékař je limitován vybavením

Váš praktický lékař neprovádí kompletní screening s diagnostikou celého těla. Provádí sice preventivní prohlídky, ty však sledují jen omezený počet charakteristik. V případě akutních potíží samozřejmě lékař reaguje na klinické příznaky těch onemocnění, která již propukají. Následně vás posílá ke specialistům, ke potvrzení diagnózy a stanovení léčby. S NLS diagnostikou však můžete být o krok napřed.

Praktický lékař má časové i kvótní limity

Lékaři jsou v současném zdravotnickém systému pod tlakem zdravotních pojišťoven a jejich kvót, stejně jako pod tlakem času. Může se stát, že doktor přehlédne nebo podcení (ať už neúmyslně či vědomě) některé příznaky. Dochází tak ke zbytečným chybám. Mnohdy lékaři ani nezbývá příliš času na to, aby vám dostatečně osvětlil vzniklou situaci a vysvětlil důvody léčebných postupů. Jako pacienti pak můžeme tápat a strádat v nejistotě.

Potřebný prostor pro celkové vyšetření

V Hana Medical věnujeme celkovému vyšetření vašeho zdravotního stavu potřebný prostor. Pomocí gyroskopického senzoru a moderního programového vybavení zpracujeme celkovou analýzu, odhalující přítomnost patologických procesů i tendencí k jejich vzniku.

Máme čas vám vše objasnit

V klidném prostředí Hana Medical se vám věnuje náš odborný zdravotnický personál. Před i po vyšetření s vámi podrobně rozebere váš aktuální zdravotní stav. Bez stresu a časového vypětí vám vysvětlí všechny výsledky. A dá vám k dispozici konkrétní doporučení, jak s nimi naložit.

OBJEDNAT VYŠETŘENÍ

Aktuality

Rizikové faktory nádorových onemocnění

27.10.2013
Jaké jsou hlavní vlivy, které mají za následek vznik a rozvoj nádorových onemocnění? Řiďte sle havním desaterem a zamezte vzniku "živné púdy" pro jejich vznik.

Sleva na NLS diagnostiku pro páry nebo menší skupiny

20.8.2013
Využijte naši jedinečnou nabídku a objednejte se na NLS diagnostiku společně se svým partnerem, známými nebo příbuznými. Ušetříte!

Akce

50% sleva na vyšetření krve + EKG

Akce platí pro prvních 500 klientů.

Sleva na diagnostiku až 4000 Kč

Akce platí pro páry a menší skupiny.

Potřebujete poradit?

VOLEJTE

556 715 510

PO-ČT 

8.00 - 14.00

Kontaktní informace

Hana Medical
Sdružení podnikatelů
Lesní 2116/57
741 01 Nový Jičín
Česká republika
IČ:
43552277
DIČ
CZ6651180360
GPS: N 49°35.36017', E 18°0.96055'