Jak probíhá NLS diagnostika

NLS diagnostiku celkového zdravotního stavu provádíme v Hana Medical v Novém Jičíně pomocí certifikovaného lékařského přístroje Metatron Clinical.

Rezervujte si místo na vyšetření

Abychom se klientům mohli věnovat skutečně individuálně a věnovat jim dostatečné množství času a péče, je nutné rezervovat si termín předem on-line nebo telefonicky.

Cestujete-li zdaleka, doporučujeme vám se v bezprostředním sousedství našeho centra ubytovat.

Žádné fronty v čekárně

V dohodnutém termínu vás uvítáme na recepci Hana Medical a uvedeme vás do našeho příjemného klimatizovaného centra.

Vyšetření v klidu a pohodě

Usadíte se do pohodlného křesla a školený personál vám v oblasti spánků umístí senzory ve tvaru sluchátek. Senzory certifikovaného přístroje začnou za pomoci neškodného množství radiových vln a elektromagnetického záření snímat signály a informační odezvy buněk a tkání vašeho organismu.

Skenování celého těla probíhá najednou. Sledovány jsou přitom nervové, cévní a lymfatické systémy, stejně jako klouby, kosti, svaly, kůže a veškeré vnitřní orgány. Procedura trvá 20 až 40 minut podle zvoleného typu diagnostiky.

Okamžité výsledky a doporučená řešení

V průběhu následujících 40 - 60 minut odborný zdravotnický personál vyhodnotí váš celkový zdravotní stav. Projde s vámi individuálně veškerá doporučení, která povedou ke zlepšení vašeho současného zdravotního stavu. Náš specialista s vámi projde veškeré diagnostické okruhy, doporučí vhodné a nežádoucí potraviny, doplnění scházejících minerálních látek a vitamínů, případně léky, jejichž užívání je nutné konzultovat u vašeho lékaře.

Výstupy z měření pro vašeho lékaře

Ihned po dokončení analýzy a konzultace obdržíte v tištěné formě a na CD veškeré výstupy pro svého lékaře, včetně vyobrazení problematických orgánů a částí těla.

Výstupy z diagnostiky pro vás

Pro svou potřebu obdržíte seznam doporučených a nevhodných potravin a nápojů, stejně seznam doporučených potravinových doplňků a přírodních léčiv (homeopatik).

Veškeré uvedené výstupy jsou v českém jazyce a jsou již zahrnuty v ceně NLS diagnostiky. V průběhu vyšetření ani po něm za tyto výstupy nic více nepřiplácíte.

Přehled o aktuálním zdravotním stavu

V Hana Medical strávíte příjemné dvě hodiny, ve kterých se budete věnovat především sobě a svému zdraví. Získáte aktuální přehled o svém zdravotním stavu a ujasníte si další postup. Věříme, že s prací školeného týmu Hana Medical budete spokojeni.

OBJEDNAT VYŠETŘENÍ

Aktuality

Rizikové faktory nádorových onemocnění

27.10.2013
Jaké jsou hlavní vlivy, které mají za následek vznik a rozvoj nádorových onemocnění? Řiďte sle havním desaterem a zamezte vzniku "živné púdy" pro jejich vznik.

Sleva na NLS diagnostiku pro páry nebo menší skupiny

20.8.2013
Využijte naši jedinečnou nabídku a objednejte se na NLS diagnostiku společně se svým partnerem, známými nebo příbuznými. Ušetříte!

Akce

50% sleva na vyšetření krve + EKG

Akce platí pro prvních 500 klientů.

Sleva na diagnostiku až 4000 Kč

Akce platí pro páry a menší skupiny.

Potřebujete poradit?

VOLEJTE

556 715 510

PO-ČT 

8.00 - 14.00

Kontaktní informace

Hana Medical
Sdružení podnikatelů
Lesní 2116/57
741 01 Nový Jičín
Česká republika
IČ:
43552277
DIČ
CZ6651180360
GPS: N 49°35.36017', E 18°0.96055'