O diagnostickém přístroji Anesa

Prostřednictvím přístroje Anesa dochází k analýze krevního obrazu a metabolitů, což jsou drobné molekuly vznikající jako produkty metabolismu (látkové přeměny).

Přístroj Anesa vyhodnocuje na 117 parametrů. Patří mezi ně např. lymfocyty, enzymy, cholesterol, ionty Na +, K +, Ca2 +, Mg2 + nebo HGB, HCT, RBC, WBC a další. Hodnoty, které se vymykají normálu, vypovídají o vašem zdravotním stavu. S veškerými výsledky měření vás samozřejmě detailně seznámíme a osvětlíme jejich význam.

Metoda měření přístrojem Anesa

Přístroj Anesa vyhodnocuje změny teplot pomocí optických čidel připevněných na biologicky aktivních bodech vašeho těla, které jsou někdy nazývány jako referenční body. (Viz také informace o průběhu vyšetření.

Vzájemný vztah krevního oběhu a tepla vznikajícího při chemických reakcích kyslíku, dusíku, uhlíku a vodíku jsou základním principem analytické funkce přístroje Anesa. V těle dochází přirozeně k nepatrným změnám teplot při vzájemném působení uvedených chemických prvků a jejich sloučenin. Zjišťování odchylek pomáhá zjistit složení krve a celkovou funkčnost oběhového systému.

Co přístroj Anesa měří

Ze screeningového charakteru neinvazivního vyšetření krve vyplývá, že Anesa je skvělým pomocníkem při odhalování libovolných nesrovnalostí v těle. Je orientačním bodem, který vám ukáže, jakým směrem se vydat dál.

Přístroj Anesa zjišťuje:

  • správné fungování systémů v těle a stabilitu vnitřního prostředí (hemodynamickou rovnováhu);
  • výměnu tekutin, plynové homeostáze apod.;
  • stav srdečně-cévního systému (stav srdce, velkého a malého krevního oběhu);
  • stav centrálního nervového systému;
  • funkce ledvin a jater;
  • funkce plic

vzájemné propojení systému enzymů a imunitního systému.

Certifikace


OBJEDNAT VYŠETŘENÍ

Aktuality

Rizikové faktory nádorových onemocnění

27.10.2013
Jaké jsou hlavní vlivy, které mají za následek vznik a rozvoj nádorových onemocnění? Řiďte sle havním desaterem a zamezte vzniku "živné púdy" pro jejich vznik.

Sleva na NLS diagnostiku pro páry nebo menší skupiny

20.8.2013
Využijte naši jedinečnou nabídku a objednejte se na NLS diagnostiku společně se svým partnerem, známými nebo příbuznými. Ušetříte!

Akce

50% sleva na vyšetření krve + EKG

Akce platí pro prvních 500 klientů.

Sleva na diagnostiku až 4000 Kč

Akce platí pro páry a menší skupiny.

Potřebujete poradit?

VOLEJTE

556 715 510

PO-ČT 

8.00 - 14.00

Kontaktní informace

Hana Medical
Sdružení podnikatelů
Lesní 2116/57
741 01 Nový Jičín
Česká republika
IČ:
43552277
DIČ
CZ6651180360
GPS: N 49°35.36017', E 18°0.96055'