Jak probíhá vyšetření krve bez odběru

Na neinvazivní vyšetření krve není potřebné obstarávat žádné dokumenty u praktického lékaře. Objednat se můžete kdykoliv v předstihu přibližně 5 - 10 dnů.

Příprava na vyšetření

Kvůli realistickému zjištění vašeho aktuálního zdravotního stavu vám doporučujeme před absolvováním vyšetření Anesa zásadně neměnit zaběhlou životosprávu, neomezovat se v konzumaci obvyklých potravin a nápojů. Důležité také je nadále dodržovat léčbu stanovenou lékaři a pravidelně užívat předepsané léky.

Pokud vás zajímá zejména stav srdce a krevního oběhového systému, pak vám pouze doporučujeme bezprostředně před vyšetřením (v předstihu několika hodin) vynechat konzumaci silných čajů, kávy a obdobných životabudičů.

Průběh vyšetření přístrojem Anesa

Po uvedení na recepci diagnostického centra Hana Medical v Novém Jičíně se pohodlně usadíte do křesla. Postupně s vámi projdeme základní vstupní data, která jsou k měření zapotřebí. Před vyšetřením se vás dotážeme na osobní a rodinnou anamnézu, požádáme vás o aktuální informace týkající se vašich aktuálních zdravotních potíží, absolvované nebo probíhající léčbě a užívané medikaci.

Umístění senzorů na referenční body na těle

Protože bude během vyšetření zapotřebí umístit optická čidla na biologicky aktivní body vašeho těla, doporučujeme vám volit pohodlné oblečení, které umožní snadné umístění čidel v oblasti pupku, podpaží a krku. Nevhodné jsou proto šaty, roláky nebo vysoké límce, dlouhé úzké rukávy apod.).

Velice citlivé teplotní senzory umístí asistentka na místech biologicky aktivních bodů:

  • levá a pravá krční tepna (2 senzory)
  • pravé a levé podpaží (2 senzory)
  • pupek (1 senzor)

Doba jednoho měření a následných výpočtů trvá přibližně 6 minut. Po celou dobu je zapotřebí zůstat v klidné poloze a nehýbat se. Může se stát, že pro nepřesnost či nežádoucí pohyb bude potřeba měření zopakovat.

Výsledky a konzultace

Po provedeném měření a analýze s vámi všechny výsledky pečlivě projdeme. Ukážeme vám, které hodnoty jsou v normálu a které naopak vybočují z normy. Čísla uvedeme do souvislostí s konkrétními zdravotními potížemi (cukrovka, onemocnění štítné žlázy, žlučové nebo ledvinové kameny, ischemická choroba srdeční apod.), ke kterým se vztahují, abyste měli jasnou představu o tom, jaký je váš celkový zdravotní stav.

Veškeré výstupy vám po konzultaci předáme spolu s informacemi o možných řešeních, nebo s doporučením návštěvy specialisty. Výsledky obdržíte v tištěné podobě (vše v ceně měření).

Délka trávní vyšetření a konzultace: cca 90 - 120 min
Objednávky: 5 - 10 pracovních dní
Výstup: tištěná (brožovaná) podoba

OBJEDNAT VYŠETŘENÍ

Aktuality

Rizikové faktory nádorových onemocnění

27.10.2013
Jaké jsou hlavní vlivy, které mají za následek vznik a rozvoj nádorových onemocnění? Řiďte sle havním desaterem a zamezte vzniku "živné púdy" pro jejich vznik.

Sleva na NLS diagnostiku pro páry nebo menší skupiny

20.8.2013
Využijte naši jedinečnou nabídku a objednejte se na NLS diagnostiku společně se svým partnerem, známými nebo příbuznými. Ušetříte!

Akce

50% sleva na vyšetření krve + EKG

Akce platí pro prvních 500 klientů.

Sleva na diagnostiku až 4000 Kč

Akce platí pro páry a menší skupiny.

Potřebujete poradit?

VOLEJTE

556 715 510

PO-ČT 8.00 - 14.00

Kontaktní informace

Hana Medical
Sdružení podnikatelů
Lesní 2116/57
741 01 Nový Jičín
Česká republika
IČ:
43552277
DIČ
CZ6651180360
GPS: N 49°35.36017', E 18°0.96055'