Výhody přístroje EKG CardioVizor 6

Rozhodli jsme se k vyšetření srdce používat zařízení EKG CardioVizor 6, které dokáže velice citlivě sledovat proměnlivost srdeční frekvence a zároveň vyhodnocuje její odchylky.

Citlivější než běžné EKG

Metoda, kterou toto vysoce citlivé diagnostické zařízení aplikuje, se prokazuje jako 7-50x citlivější v odhalování dysfunkcí srdečního svalu a poruch nervového systéme oproti standardnímu EKG vyšetření. Jeho citlivost v případě odhalování ischemické choroby srdeční dosahuje dokonce 75-80%.

Zařízení odhaluje i drobné metabolické odchylky od normálu a díky tomu odhaluje vznik onemocnění v jejich naprostém začátku. Pacient tak může často i pouhou úpravou životosprávy dostat výkyvy do normálu. Jiným pacientům včasná diagnostika dokonce zachránila život. S léčbou se totiž díky zjištěním EKG CardioVizoru 6 začalo včas.

Komplexní vyšetření

Screeningové vyšetření EKG CardioVizorem 6 má orientační charakter. Naměřené hodnoty pomáhají odhalovat nemoci, které se prozatím fyzicky neprojevují, a které zároveň je není možné odhalit jiným způsobem.

Srovnání výsledků v čase

Jednou z mnoha dalších výhod diagnostického přístroje EKG CarioVizor 6 je, že měří hodnoty, které jsou u běžného EKG zpravidla ignorovány. Mezi tyto hodnoty patří mimo jiné i měření stability proudění v myokardu. Hodnotí stav srdce kvantitativně a provádí dynamické srovnávání výsledků měření po uplynutí určité doby.

Obdobné komplexní vyšetření není v běžných lékařských zařízeních poskytováno, a to jak z finančních, tak i časových důvodů. Využijte proto výhody tohoto moderního EKG v Hana Medical a objednejte se na toto celistvé vyšetření.

Vizualizace srdce ve 3D modelu

Vizualizace, s jejíž pomocí přístroj EKG CardioVizor 6 vykresluje svá zjištění do 3D modelu, vám pomáhá pochopit příčiny i lokaci onemocnění a způsoby jeho léčby. Je pomůckou, která přispívá k porozumění, pochopení příčin a souvislostí. Je prostředkem srozumitelnější komunikace mezi pacientem a lékařem. Tento výstup obdržíte po vyšetření ke své další potřebě.

OBJEDNAT VYŠETŘENÍ

Aktuality

Rizikové faktory nádorových onemocnění

27.10.2013
Jaké jsou hlavní vlivy, které mají za následek vznik a rozvoj nádorových onemocnění? Řiďte sle havním desaterem a zamezte vzniku "živné púdy" pro jejich vznik.

Sleva na NLS diagnostiku pro páry nebo menší skupiny

20.8.2013
Využijte naši jedinečnou nabídku a objednejte se na NLS diagnostiku společně se svým partnerem, známými nebo příbuznými. Ušetříte!

Akce

50% sleva na vyšetření krve + EKG

Akce platí pro prvních 500 klientů.

Sleva na diagnostiku až 4000 Kč

Akce platí pro páry a menší skupiny.

Potřebujete poradit?

VOLEJTE

556 715 510

PO-ČT 

8.00 - 14.00

Kontaktní informace

Hana Medical
Sdružení podnikatelů
Lesní 2116/57
741 01 Nový Jičín
Česká republika
IČ:
43552277
DIČ
CZ6651180360
GPS: N 49°35.36017', E 18°0.96055'