Co NLS diagnostika zjišťuje

Jako jedna z nejnovějších biorezonančních metod je NLS diagnostika považována za jeden z nejpozoruzoruhodnějších vědeckých úspěchů poslední doby. Metoda byla vyvinuta Ústavem aplikované psychofyziky pod týmem akademika V. I. Nestěrova.

Co zjišťuje přístroj Metatron Clinical

K NLS diagnostice používáme nejvyspělejší informační technologie, konkrétně přístroj Metatron Clinical vyvinutý za účely této speciální diagnostiky. Zařízení analyzuje frekvence elektromagnetických vln v organismu vysílané buňkami orgánů a tkání.

Jsou-li sledované impulsy narušovány cizorodými částicemi (bakterie, viry, plísně, zhoubné bujení, či patologická buněčná tvorba apod.), začne je program Metapathia-GR Hunter detailněji pozorovat. Veškerá data srovnává s databází známých struktur.

Přístroj zjištěné patologické procesy lokalizuje a graficky zobrazuje na modelech orgánů. Tím napomáhá k preciznímu stanovení výskytu onemocnění.

Veškeré výstupy měření s vámi odborný zdravotnický personál Hana Medical konzultuje a pomáhá vám ujasnit následné postupy.

Objevení nádorů v raných stádiích

Moderní technologie, kterou NLS diagnostika používá, velice citlivě reaguje na dynamiku biopatologických změn. Díky této schopnosti umožňuje odhalit také tendence k nádorovým onemocněním v tak raných fázích (velikost v desetinách mm), kdy se ještě žádné příznaky nemoci na klinické ani histologické úrovni neobjevují.

Celistvé diagnostické okruhy

NLS diagnostika se věnuje celé řadě diagnostických okruhů, které za pomoci přístroje Metatron Clinical sleduje:

  • Biochemická analýza vyhodnocuje hodnoty enzymů, hormonů a porovnává je s fyziologickými normami;
  • NLS diagnostika zjišťuje přítomnost mikroorganismů, hlístů, bakterií, virů, mykoplazmat, plísní a parazitů;
  • Přístroj pomáhá stanovit nejvhodnější homeopatické preparáty na bázi ryze přírodních produktů jako alternativu chemické léčby;
  • Na základě zjištěných charakteristik vašeho zdravotního stavu vám náš personál ochotně poradí s výběrem nejúčinnějších potravinových doplňků;

Přístroj vám vypracuje na míru seznam dietních potravin doporučovaných pro svůj terapeutický účinek. Stanoví vhodné, nedoporučované i neutrální potraviny.

OBJEDNAT VYŠETŘENÍ

Aktuality

Rizikové faktory nádorových onemocnění

27.10.2013
Jaké jsou hlavní vlivy, které mají za následek vznik a rozvoj nádorových onemocnění? Řiďte sle havním desaterem a zamezte vzniku "živné púdy" pro jejich vznik.

Sleva na NLS diagnostiku pro páry nebo menší skupiny

20.8.2013
Využijte naši jedinečnou nabídku a objednejte se na NLS diagnostiku společně se svým partnerem, známými nebo příbuznými. Ušetříte!

Akce

50% sleva na vyšetření krve + EKG

Akce platí pro prvních 500 klientů.

Sleva na diagnostiku až 4000 Kč

Akce platí pro páry a menší skupiny.

Potřebujete poradit?

VOLEJTE

556 715 510

PO-ČT 

8.00 - 14.00

Kontaktní informace

Hana Medical
Sdružení podnikatelů
Lesní 2116/57
741 01 Nový Jičín
Česká republika
IČ:
43552277
DIČ
CZ6651180360
GPS: N 49°35.36017', E 18°0.96055'