Jak je krev vyšetřována

V Hana Medical provádíme neinvazivní (bezodběrovou) diagnostiku krve. Jedná se o screeningovou metodu prováděnou na nejmodernějším modelu přístroje Anesa. Software přístroje prochází pravidelnou aktualizací v souladu s nejnovějším metodologickým vývojem. Vyšetření není vázané na lékařské doporučení, objednat se na něj můžete ihned.

Při screeningu vyhodnotíme přes 100 parametrů vašeho zdravotního stavu. Sledujeme například charakteristiky:

  • krevní obraz,
  • okysličování organismu kyslíkem,
  • odvod oxidu uhličitého z těla,
  • enzymatické funkce,
  • průtok krve v orgánech, ad.

Odhalení závažných chorob

Diagnostika na nejmodernějším zařízení Anesa pomáhá odhalit rizika vzniku závažných onemocnění, mezi které patří např. cukrovka (diabetes mellitus), mozkové příhody, rakovinné bujení v těle, poruchy srdečního rytmu apod.

Bezbolestné vyšetření krve

Neinvazivní vyšetření krve probíhá bez jehel, “stříkaček”, hadiček a podobných pomůcek. Je zcela bezbolestné, protože je prováděno pomocí optických měřících čidel. Ty jsou před vyšetřením umístěny na 5 biologicky aktivních bodů vašeho těla (tzv. referenční body).

Výsledky celkového screeningu

Výstupem bezodběrového měření krve jsou výsledky orientačního screeningu, které vám poskytnou potřebné informace o tom, která “in vitro” měření bude potřeba provést. Výsledky vás jsou schopny nasměrovat správným směrem, pokud jde o vaši další léčbu.

Veškeré výsledky obdržíte po vyšetření s podrobným vysvětlením a s informacemi o dalším postupu, abyste je mohli konzultovat se svým ošetřujícím lékařem.

OBJEDNAT VYŠETŘENÍ

Aktuality

Rizikové faktory nádorových onemocnění

27.10.2013
Jaké jsou hlavní vlivy, které mají za následek vznik a rozvoj nádorových onemocnění? Řiďte sle havním desaterem a zamezte vzniku "živné púdy" pro jejich vznik.

Sleva na NLS diagnostiku pro páry nebo menší skupiny

20.8.2013
Využijte naši jedinečnou nabídku a objednejte se na NLS diagnostiku společně se svým partnerem, známými nebo příbuznými. Ušetříte!

Akce

50% sleva na vyšetření krve + EKG

Akce platí pro prvních 500 klientů.

Sleva na diagnostiku až 4000 Kč

Akce platí pro páry a menší skupiny.

Potřebujete poradit?

VOLEJTE

556 715 510

PO-ČT 

8.00 - 14.00

Kontaktní informace

Hana Medical
Sdružení podnikatelů
Lesní 2116/57
741 01 Nový Jičín
Česká republika
IČ:
43552277
DIČ
CZ6651180360
GPS: N 49°35.36017', E 18°0.96055'